
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Positions | 4 |
| Connector Type | Housing |
| Gender | Female |
| Packaging | Bulk |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.5 mm |
Stock: 742
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06988
Ext.Price$0.06988
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06988 | $0.06988 |
| 10 | $0.03494 | $0.34940 |
| 50 | $0.03153 | $1.57650 |
| 100 | $0.02846 | $2.84600 |
| 500 | $0.02569 | $12.84500 |
| 1000 | $0.02318 | $23.18000 |
| 3000 | $0.02151 | $64.53000 |
| 5000 | $0.01996 | $99.80000 |
| 10000 | $0.01852 | $185.20000 |
